کد خبر : 5314
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 22:10

اطلاعیه شرکت پتروشیمی جم درباره تبدیل وضعیت کارکنان مشمول قانون خدمت رسانی به ایثارگران

اطلاعیه شرکت پتروشیمی جم درباره تبدیل وضعیت کارکنان مشمول قانون خدمت رسانی به ایثارگران

باتوجه به نقل برخی شایعات درباره استخدام رسمی تعدادی از پرسنل این شرکت، جهت تنویرافکار عمومی و شفاف سازی روند اجرای قانون خدمت رسانی به ایثارگران نکات زیر به استحضار می رسد:

به گزارش بازتاب خبر, روند اجرای قانون خدمت رسانی به ایثارگران نکات زیر به استحضار می رسد:
1. در آذرماه سال گذشته برخی از کارکنان ایثاگر با مراجعه به مدیریت شرکت درخواست نمودند تکالیف موضوع قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بند “و” ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و استفساریه مربوطه، بند “ذ” ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه و بند “د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال 1400 کل کشور در خصوص ایثارگران شاغل در شرکت اجرا گردد.
2. متعاقبا با تاکید مدیریت عامل؛ نماینده امورایثارگران شرکت مامورشد تا زمینه اجرای مقررات قانونی راجع به ایثارگران را در شرکت پتروشیمی جم فراهم نماید. براین اساس فراخوان امورایثارگران در پرتال اطلاع رسانی شرکت انتشار و از متقاضیان خواسته شد با ارایه مدارک معتبر نسبت به تشکیل پرونده ایثارگری اقدام نمایند. لازم به ذکراست تا کنون 50 نفر از کارکنان خدوم شرکت پتروشیمی جم نسبت به ارایه مدارک و تشکیل پرونده اقدام نموده اند.
3. با تائید هئیت مدیره پتروشیمی جم و در راستای اجرای قانون مذکور مبنی بر تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی مدت معین؛ با احراز شرایط مندرج در قانون خدمات به ایثارگران و اخذ استعلام های لازم وضعیت استخدامی 31 نفر ازایثارگران ارجمند از قرارداد مدت معین به دائم تبدیل گردیده و بررسی شرایط احراز سایر مشمولان داوطلب نیز در حال انجام است.
4. مدیریت شرکت پتروشیمی جم خداوند را سپاس می گزارد که در کنار رکوردشکنی های پیاپی و موفقیت های چشمگیر به دست آمده در طول دو سال اخیر در زمینه افزایش تولید محصولات و فروش و سود حاصل از آن، توفیق یافته است این اقدام قانونمدارانه که متضمن ایفای بخش کوچکی از حقوق ایثارگران است به انجام رساند. همچنین از کلیه همکاران محترم که با همکاری خالصانه زمینه تکریم ایثارگران عزیز که امنیت کشور مدیون مجاهدتهای آنان و خانواده گرامی شان است را هموار می سازند؛ تشکر و قدردانی می نماید.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار